Instalacje piwne.

Nie od dziś wiadomo, iż piwo lane jest najświeższą dostępną opcją na rynku. Nasi specjaliści pomogą zbudować Waszą instalację piwną. Technologia i wiedza, która była dostarczana tylko przez duże koncerny teraz może być Wasza. Nikt nie będzie Wam mówił, jakie piwo ma być lane. Zaprojektujemy, zbudujemy, przeszkolimy, będziemy serwisować.

Każda z naszych marek dostępna jest także w petta kegu 30L (20L zapytaj PH) w cenie 360 PLN.

Jak jeszcze możesz skorzystać z doświadczenia Rebelii? Planujesz imprezę – zadzwoń do nas, a postaramy się ją ubarwić naszym piwem oraz obecnością. Planujesz coś zmienić w swoim lokalu? Zadzwoń do naszego przedstawiciela, a na pewno Ci doradzi, co można zmienić. Zrobimy naprawdę dużo, abyś mógł tak jak my POSTAWIĆ NA SWOIM

Tworzenie własnych etykiet.

Dodatkową możliwością współpracy jest stworzenie Państwa etykiet na jednym z naszych piw. Jest to opcja wybierana przez coraz większą rzeszę Klientów i jednocześnie tani sposób na pozyskanie ciekawego produktu. 

Jak to działa? Państwo wybierają jedno z naszych piwek. My projektujemy etykietę. Państwo ją zatwierdzacie. My dostarczamy gotowy produkt. Koszt takiej usługi to około 370/450 zł. W zależności od ustaleń z Klientem.

 

Chcesz dodatkowych informacji? Masz jakieś pytania? Po prostu chcesz porozmawiać o piwie? Zadzwoń, a na pewno umówimy się na spotkanie!

Rodzyn

(browarnik) +48 604 059 175 rebelianci@browarrebelia.pl

Rodzyn

(browarnik) +48 604 059 175 rebelianci@browarrebelia.pl

Ptaku

(browarnik) +48 785 525 822 rebelianci@browarrebelia.pl